Банкет у ресторані Black Market

Спеціальна подія, проведена в Black Market - це елегантність і сучасний підхід до організації заходів. Ресторан розташований в самому центрі Києва, в бізнес-центрі Парус.

Тут можливе проведення фуршетів для 200 осіб і банкетів для компаній до 80 гостей. Окремі зали підійдуть для різних спеціальних заходів - сімейних свят і професійних бізнес-подій. Можливості меню для банкетів, фуршетів та корпоративів в ресторані Black Market - більш ніж різноманітні. Один з кращих шеф-кухарів розробить спеціальне меню для вашої урочистості: тематичні меню, авторські сезонні страви, рідкісні продукти, які можуть бути доставлені спеціально для заходу. Елегантне сервування й ефектна подача страв доповнять враження про бездоганну кухню ресторану.

Сучасний і стильний ресторан сповнений світла і живої зелені. Тут чимало можливостей для декорування та зонування простору згідно з концепцією вашого свята.

При вході в ресторан розташована Вітальня з м'якими диванами й приглушеним світлом. Ця зона вкрай зручна для зустрічі гостей або повноцінного пре-паті з вином, коктейлями та легкими закусками. Також тут зручно організувати невеликий захід для преси - брифінг або прес-ланч.

 

 

Прихований від сторонніх очей Кабінет - місце для проведення закритих, камерних заходів для невеликої кількості гостей. За столом кабінету зручно розміщуються 12 осіб. Це ідеальне місце для бізнес-переговорів, які так вдало можуть перетікати в ділові обіди або вечері.


 

Трохи більші можливості має простір Подіуму. Сюди можна запросити до 20 гостей - ділових партнерів на зустріч, або родичів і близьких на невелику сімейну урочистість. Зона відокремлена від основного простору ресторану перегородками, так що вам легко буде розслабитися далеко від сторонніх очей.

 

 

Весілля, пишне сімейне або дружнє свято, розкішний світський захід - для проведення подібних подій найкраще підійдуть Оранжерея або Літня Тераса ресторану.

 

 

Просторі приміщення в лаконічному сучасному дизайні, повні світла і живих квітів та зелені - стануть місцем незабутнього свята.

 

Тут передбачені місця для виступу музикантів і DJs, можливі різні варіанти зонування простору. Це самі просторі зони Black Market і тут вже пройшло чимало світських заходів, закритих дегустацій і модних вечірок, які миготіли на сторінках світських хронік.
Спогади про важливі для вас події в ресторані Black Market - будуть яскравими та нетривіальними.

Замовляйте банкет в ресторані Black Market:
+38066 901-47-57