День народження у ресторані Вlack Market

У ресторані Вlack Market святкують Дні народження модні дизайнери, світські красуні й джетсетери. Наш затишний стильний ресторан відмінно підходить як для  тихого свято в колі найближчих, так і для гучної вечірки друзів.

Бар з авторською барною картою, в якій зібрані світові коктейльні хіти, класика в бездоганному виконанні і оригінальні твісти. Незабутні враження від наших Сауер, міцних коктейлів на елітних Бурбонах, віскі і легких ігристих винах на День народження в нашому ресторані  забезпечені!

В меню Блек Маркет зібрані авторські страви з рідкісних продуктів, страви з незвичайними поєднаннями продуктів, приготовані з використанням нових технологій і сучасного обладнання. Запевняємо вас, що язички ягняти з сочевичним пюре, копчена ріпа з козячим сиром і мигдальним песто, філе косулі з гратеном і соусом порто-Амара, стейк риби-меч з картоплею й томатно-вершковим соусом – те, що потрібно, щоб здивувати гостей вашого свята!

Якщо ж формат вашого Дня народження передбачає спеціальну концепцію їжі, давайте разом складемо спеціальне меню, яке підкреслить ваш смак.

 

 

Вечорами п'ятниці й суботи в банкетному залі Оранжерея звучить жива музика - виступають вокалісти та джазові музиканти. А якщо ви вибрали наш ресторан для святкування Дня народження в інший час дня, повідомте нам про свої музичні побажання, і ми зможемо організувати святкову програму спеціально для вас. За вашим бажанням так само можливий спеціальний декор до свята.

 

 

Святкуй День народження у Black Market та отримуй у подарунок торт або десерти!

Цілий бісквітний торт зі свіжими фруктами, ягодами та горіхами ми подаруємо компанії від 6 гостей, а для маленького свята - десерти від шефа!

 

Замовити День народження в ресторані Black Market:
+38066 901-47-57