Ми створили ресторан Black Maket, акцент якого - гастрономічні враження.

Ми наголошуємо на цьому в назві - Вlack Market - місце, куди приходять за винятковими делікатесами, доступними цінителям і гурманам.

Black Market Restaurant - ресторан сучасної авторської кухні в самому центрі Києва.

В меню ресторану - численні страви з м'яса, риби і морепродуктів, в основі яких неординарні поєднання інгредієнтів і нові технології приготування.

 

Тут ми втілили в життя концепцію їжі, яка, немов неймовірна, інтригуюча подорож по різних країнах, культурам і гастрономічним традиціям здатна дивувати знову і знову. Кожен день ми вибираємо кращі, в основному локальні, продукти і завдяки новим технологіям, створюємо страви, які вражають.

Тут немає випадкових гостей. Кожен, хто опиняється в ресторані Black Market, приходить сюди завдяки своєму доброму смаку. Ми з усією впевненістю заявляємо: страви, в основі яких є подібні поєднання продуктів і технік приготувань ви зможете спробувати тільки тут.

Інтер'єр ресторану - втілення стрімкого і космополітичного Нью-Йорка. Простір Black Market включає кілька залів і простору літню терасу. Спочатку гості опиняються в елегантній вітальні, виконаної в спокійних тонах. Звідси можна потрапити в відокремлені кабінети, які ідеально підходять для важливих зустрічей і свят в невеликій компанії.

Справжній центр ресторану - простора, наповнена світлом оранжерея, яка потопає в живій зелені. Тут вирує життя з ранку і до пізнього вечора. Ділові сніданки і зустрічі за діловим обідом плавно перетікають в коктейльні вечори з живою музикою і вечері з коханими і близькими.

Головна традиція ресторану Black Market - гастрономічні вечори, присвячені різноманітним рідкісним і, на наш погляд, особливим продуктам. Ми проводимо вечері-дегустації і представляємо спеціальні, тематичні меню в вузькому колі гостей. Гастрономічні вечері - це прекрасна можливість спробувати унікальні делікатеси і дізнатися про нові тенденції у світовій ресторанній культурі.

За елегантною простотою, якої так старанно домагається шеф-кухар, завжди ховається довгий і кропіткий процес приготування страв: тривала ферментація м'яса, технологія су-вид, використання низьких температур і нескінченні експерименти на кухні.

В коктейльній карті Black Market зібрані актуальні, і по-доброму модні поєднання - ефектні твісти на коктейльну класику, широкий вибір Сауер і навіть коктейлі, вигаданні для ранку.

В неординарній винній карті Black Market Restaurant - вина з багатьох країн світу, а щоб вибір був найбільш точним, карта складена за смаками і характером вин - від легких і свіжих до насичених і комплексних.

ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ BLACK MARKET:

У BLACK MARKET ГОТУЮТЬ СТРАВИ, ЯКІ ВИ НЕ ЗМОЖЕТЕ СКУШТУВАТИ НІ В ОДНОМУ РЕСТОРАНІ СВІТУТут часто поєднують делікатеси і незвичайні для високої кухні інгредієнти, використовують сучасні технології приготування і тільки кращі, найсвіжіші, в тому числі локальні продукти.

ВИННА КАРТА, МОВ КАРТА ПОДОРОЖЕЙ - ЯСКАВА, НАСИЧЕНА ВРАЖЕННЯМИУ ній зібрані найхарактерніші вина з різних країн світу. Свіжі і легкі - білі італійські та неординарні новозеландські Sauvignon Blanc. Насичені і багаті - з Сицилії і Бордо. Оригінальні - з ПАР та Португалії. Ми пропонуємо вважати відправною точкою у виборі вина ваш настрій, підбирати вина не тільки під страви, а й під стан душі. Ми склали карту, щоб ваш вибір був захоплюючим і впевненим!

АВТОРСКАЯ КОКТЕЙЛЬНА КАРТАСпеціально для Black Market Restaurant була розроблена лінійка коктейлів згідно головним трендам міксологіі. У коктейлях ресторану - лише першокласний алкоголь, натуральні інгредієнти і безліч секретних поєднань. Все від класичного Old-fashioned і модних САУЕР до фірмового коктейлю Black Poison гідно вашої уваги.

СУЧАСНИЙ, СТИЛЬНИЙ І ПРИ ЦЬОМУ ДУЖЕ УЮТНИЙ ПРОСТІРУ Black Market Restaurant кілька елегантних залів - стримана вітальня, відокремлений кабінет і подіум і залита світлом, повна свіжої зелені оранжерея. Влітку для гостей відкрита тераса, яка немов затишне патіо потопає в квітах. Для нас дуже важлива магія місця, настрій наших гостей, відкритість і висококласне обслуговування. Ми раді нашим гостям завжди і гостинність для нас не пустий звук, а головний принцип роботи.

#blckmrkt в INSTAGRAM: