Ділового ранку та цілий день у вихідні – елегантні та корисні сніданки в ресторані Black Market

У ресторані Black Market в самому центрі ділового Києва, в бізнес-центрі "Парус" жваво з самого відкриття, тому сніданки тут вкрай важлива частина меню. У суботу та неділю меню сніданків тут діє цілий день. Тому часу насолодитися більш ніж великою лінійкою сніданків буде у всіх.

У меню сніданків ресторану Black Market - улюблені ранкові страви, обов'язково в новому, оригінальному виконанні, в авторському стилі, притаманному кухні Black Market.

Наприклад, класичну яєчню з пари яєць тут подають з томатами конкассе і брезаолою - яловичиною, в'яленою за італійським рецептом, а яйця Бенедикт - доповнюють шпинатом і щучою ікрою або лососем і м'яким козячим сиром.

Обов'язкові до дегустації тости з телячими хвостами і шпинатом та лосось з власної коптильні ресторану, який також додають до тостів з чорної булочки.

Для тих, хто любить на сніданок вівсянку, ми пропонуємо: на воді, коров'ячому або мигдальному молоці з лісовими ягодами або ягодами годжі. Також в меню - домашній сир з медом, горіхами і ягодами або зі сметаною і зеленню, сирники з соусом з манго і маракуї і повітряним маскарпоне та найтонші млинці - солодкі з маскарпоне і ягодами або солоні - з маскрапоне і лососем власного копчення. Постійні гості Black Market знають, що з таких сніданків зазвичай починаються дуже вдалі дні.

Сніданки в Black Market подають з 8.00 до 12 по буднях, а по вихіднім - цілими днями з ранку і до вечора.

Comments are closed.