Вечірки та корпоративи у ресторані Вlack Market

Особлива подія, проведена в ресторані Black Market - це елегантність і сучасний стиль заходу. Тут можливе проведення фуршетів для 200 осіб і банкетів для компаній до 80 гостей. Окремі зали підійдуть для різних спеціальних заходів: корпоративів, вечірок, ділових презентацій та ділових зустрічей.

Можливості меню для банкетів і фуршетів в Black Market - більш ніж різноманітні, і кожен раз команда ресторану підходить до розробки меню для вечірки або корпоративу індивідуально: тематичні меню, авторські сезонні страви, рідкісні продукти, які можуть бути доставлені в цей ресторан в Києві спеціально для свята.

Сучасний і стильний ресторан сповнений світла і живої зелені. Зручне зонування підтверджує той факт, що Black Market - відмінний ресторан для вечірок і просто ідеальний ресторан для корпоративу. Тут чимало можливостей для декорування та зонування простору згідно з концепцією заходу. Щоб замовити корпоратив в ресторані, досить зустрітися з командою і вибрати найкращий зал, що підходить для вашої події.

При вході в ресторан розташована Вітальня з м'якими диванами і приглушеним світлом. Ця зона вкрай зручна для зустрічі гостей або повноцінного пре-паті з вином, коктейлями та легкими закусками. Також тут зручно організувати невеликий захід для преси - брифінг або прес-ланч.

Прихований від сторонніх очей, затишний Кабінет - місце для проведення закритих заходів для невеликої кількості гостей. За столом кабінету зручно відпочинуть 12 чоловік. Це ідеальне місце для бізнес-переговорів, які так вдало перетікатють в ділові обіди або вечері.

Трохи більші можливості має простір Подіуму. Сюди можна запросити до 20 гостей - ділових партнерів на зустріч або колег на свято. Зона відокремлена від основного простору ресторану перегородками, так що вам буде легко розслабитися далеко від сторонніх очей.

Якщо ви плануєте велику презентацію або розкішний світський захід - для проведення подібних подій і для новорічного корпоративу найкраще підійдуть Оранжерея або Літня Тераса. Просторі приміщення, повні світла, живих квітів і зелені, стануть місцем незабутнього свята. На Новий рік цей простір декорують в трендовому нью-йоркському стилі.

Тут передбачені місця для виступу музикантів і діджеїв, можливі різні варіанти зонування приміщень. Це самі просторі зони Black Market і тут вже пройшло чимало світських заходів, закритих дегустацій і модних вечірок, які миготіли на сторінках світських хронік, і про які говорив весь Київ.

Провести корпоратив або вечірку в ресторані Black Market просто, адже наша команда зробить все, щоб процес організації був легким, а захід запам'ятався назавжди!

 

Замовляйте корпоратив або вечірку в рестораня
Black Market:

+38066 901-47-57