Літня тераса ресторану Black Market

Не варто залишати місто, щоб отримати насолоду від літнього відпочинку і свіжістю живих рослин в самому центрі ділової столиці. Black Market terrace зелена, затишна, простора й тиха. Тут комфортно в спекотний день, тераса захищена від дощу і вітру в потрібний момент і обігрівається, коли холодно.

Ідеальний ранок починається у нас. Перших гостей, до раннього сніданку, ми пригощаємо ароматною свіжою кавою в будні дні і балуємо авторськими бранчами тих, хто нікуди не поспішає у вихідні.

Обід на терасі Black Market - час ділових зустрічей. Майже так, як на чорному ринку, тільки в рамках закону) У нас можна доповнити обід пляшкою легкого вина, яку підбере сомельє, і, забувши про час, залишитися на вечерю.

Вечірня тераса повністю перетворюється. Згадайте затишну зустріч з друзями в саду, де горять ретро гірлянди й свічки, грає live music та так не хочеться йти зі свята рано. Саме в такому ресторані добре випити декілька правильних коктейлів, покурити ароматний кальян. Добре зустрітися за вечерею з тими, кого цінуєш і любиш. Добре слухати улюблену музику - кавери на хіти, які завжди актуальні. Добре просто бути тут. В самому серці улюбленого Києва

 

Comments are closed.