Весілля у ресторані Вlack Market

Ресторан Black Market, розташований в самому центрі сучасного Києва, в бізнес-центрі Парус.

Оригінальний дизайн інтер'єру відсилає до стилю респектабельних ресторанів Нью-Йорка. Тут поєднується індустріальний стиль і свіжість вічнозеленої Оранжереї, наповненою світлом і живими рослинами. Це - стильний ресторан для весілля сучасної, активної пари.

Ресторан поділений на кілька спеціальних зон і можлива, як повна оренда ресторану на весілля, так і оренда залу для невеликої весільної вечірки.

В меню ресторану - авторські страви з м'яса, риби і морепродуктів, неймовірне розмаїття закусок і просто приголомшливі десерти. Святкове меню для весілля завжди складається, виходячи зі смаків і побажань організаторів. Елегантна сервіровка та ефектна подача страв доповнять бездоганні враження.

На особливу увагу заслуговує бар ресторану Блек Маркет. Тут зібрані елітні алкогольні напої та авторська коктейльна карта, яку розробив чинний чемпіон світу.

Елегантна Оранжерея Black Market здатна прийняти до 80 гостей в режимі банкету. Тут передбачено місце для виступу музикантів, діджеїв, а вечірнє освітлення створює в оранжереї по-справжньому чарівну і романтичну атмосферу. Головний весільний танець тут виглядає сліпуче!

При необхідності, команда ресторану може забезпечити додаткові сервіси при підготовці до весілля: організація музичного супроводу, підбір ведучого, спеціальне декорування, розробка та друк запрошень і багато іншого. Ми розуміємо, якою клопіткою може бути підготовка і запевняємо, що обравши наш ресторан для весілля в Києві, ви зможете уникнути багатьох турбот.

У гарячий весільний сезон зняти ресторан Black Market стає особливо складно, але навіть якщо ви затягнули з вибором місця для свята, зателефонуйте нам. Ми вміємо знаходити рішення в найскладніших ситуаціях. Щоб замовити ресторан для весілля зв'яжіться з нами за телефоном.

Замовляйте весілля в ресторані Black Market:
+38066 901-47-57